Staňte se naším Ambasadorem

Jste našimi zákazníky? Jste spokojeni s našimi produkty? Nebo chcete jen nakupovat levněji?

Zapojte se do našeho programu Ambasador a získejte slevu  jak pro své nákupy tak i slevu pro nákupy pro vaše osoby blízké, pro jakékoliv rodinné příslušníky (nežijící v jedné domácnosti) nebo pro jakékoliv cizí osoby, přátelé a známé.

 

Zapojení do programu Ambasador

Pro zapojení do programu se stačí registrovat  na portálu nasucho.cz.

 

 

Po vytvoření a následném přihlášení  do vašeho uživatelského účtu si můžete vygenerovat  unikátní kód, který  slouží na slevu pro nákupy pro vaše osoby blízké, pro jakékoliv rodinné příslušníky (nežijící v jedné domácnosti) nebo pro jakékoliv cizí osoby, přátelé a známé.  Za veškeré objednávky, které budou realizovány za použití  vašeho unikátního kódu, vám náleží odměna (sleva z celkové částky objednávky).

 

 

Odměna Ambasador

Ambasadorovi náleží provize formou slevy na zboží zakoupeném výhradně na portálu nasucho.cz, která je kalkulována z celkových nákupů pod jedním unikátním kódem přiděleným Ambasadorovi.

Za každý jednotlivý  nákup pod jedním unikátním kódem =  sleva na nákup ve výši 50 Kč 

Příklad – 10 zrealizovaných  objednávek pod jedním unikátním kódem přiděleným Ambasadorovi = sleva na nákup ve výši 500 Kč 

Do celkové slevy se započítávají veškeré nezrušené, zaplacené a realizované objednávky pod jedním unikátním kódem přiděleným Ambasadorovi. Celková doba pro uplatnění a výše získané slevy není nijak omezena, může být uplatněna kdykoliv ze strany Ambasadora.

 

Kupující (uplatňuje slevový kód programu Ambasador)

Zákazníkovi, který nakoupí zboží výhradně na portálu nasucho.cz a uplatní slevový kód, který obdržel od Ambasadora, náleží sleva.

Jeden unikátní nákup (nelze opakovat!) = sleva na nákup 10% z ceny objednávky

VOP

Všeobecné obchodní podmínky zde