Antivirová dezinfekce mobilní telefon

Antivirová dezinfekce mobilní telefon

Chraňte se rozumně, ale také důsledně

Současná situace klade mnohonásobně vyšší nároky na dodržování hygieny. Zvykli jsme si nosit roušky, používat rukavice a neustále si myjeme a dezinfikujeme ruce. Přesto se vystavujeme poměrně vysokému nebezpečí přenosu patogenů. K přenosu může stačit zdánlivě běžný pohyb, manipulace s bankovkami, otevírání dveří, a samozřejmě také používání telefonu! Právě neustálý kontakt s dotykovou plochou může narušit veškeré snahy eliminovat nebezpečí přenosu nákazy a může zapůsobit jako časovaná bomba.

Co máte neustále po ruce? Mobil!

Telefon máme neustále při sobě a ruku na srdce, věnujeme velkou část času prohlížením zpráv, čtením novinek i hraním her a je jedno, zda cestou do práce nebo doma. Jistě, povrch telefonu můžete pravidelně ošetřit dezinfekcí, nicméně kontaktní plochy jsou velmi rychle znovu kontaminovány. Stačí usednout za volant auta, zamknout klíči nebo telefon odložit do kabelky.

Nebuďte vězněm dezinfekce a rukavic

I když budete při pohybu mimo svůj domov používat jednorázové rukavice, každý dotek zanechá na obrazovce svoji stopu. S mimořádnou pečlivostí byste museli telefon neustále otírat, znovu a znovu. Chcete-li ušetřit čas a záleží vám na účinné ochraně, pak je možné využít efektivnější variantu. Aplikujte na telefon speciální dezinfekci s dlouhodobým účinkem.

Nasucho.cz představuje praktické balení antivirové a antibakteriální dezinfekce určené právě pro mobilní telefony. Jednorázový ubrousek je balený samostatně, můžete jej pohodlně vozit v autě nebo v kabelce. Telefon stačí běžně otřít, dezinfekce s okamžitým efektem likviduje bakterie, houby i viry, a navíc na hladké ploše vytváří ochrannou vrstvu. Film není na dotek znatelný, neomezuje dotykové funkce, ale s účinností až jednoho týdne zachová povrch bezpečně chráněný. Blokuje usazování nečistot a ulpívání běžných patogenů.

Ušetřete čas i peníze, a hlavně snižte rizika

Kolik utratíte za dezinfekce v drogerii? Kromě antibakteriálních mýdel pořizujete dezinfekci k ošetření povrchů v domácnosti, dezinfekci kapesní, pohotovostní lahvičku vozíte jistě i v autě. Za pocit jistoty určitě platíte mnohonásobně vyšší částky. Balení antivirové a antibakteriální dezinfekce pro mobilní telefon nabízí účinné řešení, jak ošetřit jedno z nejvíce namáhaných a rizikových míst. Balení navíc obsahuje 12 ubrousků, které vám s pravidelnou týdenní obnovou pomohou překlenout tři měsíce bez obav o šíření nebezpečné nákazy.

Buďte opatrní a vybírejte si praktické prostředky. Největší pozornost věnujte věcem denní potřeby. Právě mobilní telefon se stal tak samozřejmou součástí našich životů, že na tuto extrémně zatíženou plochu zcela zapomínáme.

Kolik utratíte za dezinfekce v drogerii? Kromě antibakteriálních mýdel pořizujete dezinfekci k ošetření povrchů v domácnosti, dezinfekci kapesní, pohotovostní lahvičku vozíte jistě i v autě. Všechna opatření pozbývají na účinnosti, když zapomenete na to, co máte v rukou neustále – mobilní telefon!

Balení antivirové a antibakteriální dezinfekce pro mobilní telefon nabízí účinné řešení, jak ošetřit jedno z nejvíce namáhaných a rizikových míst. Přípravek likviduje bakterie, houby a viry, a navíc vytváří účinný ochranný film, který prodlouží účinek dezinfekce až na týden!

Balení obsahuje 12 ubrousků, které vám s pravidelnou týdenní obnovou pomohou překlenout tři měsíce bez obav o šíření nebezpečné nákazy.

Buďte opatrní a vybírejte si praktické prostředky. Největší pozornost věnujte věcem denní potřeby. Právě mobilní telefon se stal tak samozřejmou součástí našich životů, že na tuto extrémně zatíženou plochu zcela zapomínáme.

Nákupní košík

Přejít nahoru