Čištění interiéru aut

Čištění interiéru aut

Váš vůz je vaší vizitkou, a to platí nejen cestou na obchodní jednání, ale i když obstaráváte běžné obchůzky po městě, vyřizujete nákup nebo vyrážíte na dovolenou. Vstup do upraveného a dokonale čistého vozu konec konců působí dobře nejen na vaše okolí, ale i na vás. Udržet v perfektním lesku karoserii a skla dá však mnohdy stejnou práci jako uchránit potahy sedačky nebo palubní desku. Drobky, skvrny od jídla, otisky rukou den za dnem kazí celkový vzhled. Přesto se nabízí poměrně snadné řešení, a zdaleka nevyhraňuje rodinu z užívání vozidla společně s vámi.

Vezměte si na pomoc moderní přípravky

Nano technologie vám v mnohém může pomoci, ušetřit čas, námahu i finanční prostředky. Kvůli čistému autu nemusíte investovat do zásoby přípravků a autokosmetiky. V řadě Nasucho můžete využít jediný rozprašovač, který uvolní nečistoty, včetně odolné mastnoty, prachu, mrtvého hmyzu ze všech neporézních povrchů. Bez nutnosti oplachovat vůz, používat speciální kartáče, nebo čekat dobu působení, můžete jediným krokem vyčistit, případně i vyleštit a ochránit lakované povrchy, sklad, gumy – tedy kromě exteriéru i palubní desku, vnitřní část dveří, úložné prostory.

Autosedačky jako nové

Dalším přípravkem, který vám pomůže odstranit nečistoty a vrátit upravený vzhled interiéru vozu jsou čističe autosedaček. Namokro představuje speciálně vyvinutý koncentrát, který kromě běžných skvrn odstraňuje také zápach. Roztok se ředí vodou těsně před aplikací, stačí pár minut nechat působit a vytřít suchou utěrkou.

Přípravek je zdravotně nezávadný a biologicky odbouratelný. Bez obav jej můžete aplikovat na sedačky pro dospělé i děti, konec konců zadní sedadla zpravidla vyžadují úklid s největší frekvencí.

Dokonale čistý a voňavý interiér

Samozřejmě pro dlouhodobý efekt dokonale uklizeného a vyčištěného interiéru můžete udělat ještě něco navíc. V řadě ochranných prostředků nabízí Nasucho impregnaci, která vytvoří neviditelný povlak. Prostředek neuzavře povrchy, zachová jim prodyšnost, přesto od jednotlivých vláken aktivně odpuzuje nečistoty i vodu a brání jejich usazení. Případné nečistoty stačí opláchnout obyčejnou vodou nebo setřít. Přípravek je vhodný pro všechny absorpční materiály.

Přírodní složky společně s inovativní nano technologií vám propůjčí mimořádně účinné prostředky. Rychle a s viditelným efektem můžete ošetřit kompletně celý vůz, aniž byste se museli bát nežádoucí reakce, poškrábání nebo zdlouhavě zapracovávali šmouhy. Nasucho představuje autokosmetiku, která vrátí vozu perfektní vzhled a nezatíží vaši peněženku.

Nákupní košík

Přejít nahoru