Jak nejlépe ochránit lak auta?

Jak nejlépe ochránit lak auta?

Péče o auto přináší mnoho výhod – komfort používání, prodloužení hezkého stavu i zvýšení hodnoty v případě prodeje. K péči o auto patří především ochrana povrchových struktur, zejména laku. Jak tedy nejlépe ochránit lak auta?

Vyberte tu správnou možnost – není to nic těžkého

Za a) – nemít auto, za b) – mít auto pouze bezpečně garážované nebo za c) – kvalitními ochrannými prostředky! 

Samozřejmě cé je správně. Karoserie auta je jeho výkladní skříní a stav laku je zase vizitkou toho, jak se staráte o karoserii. Péče o karoserii není zdaleka pouze věcí estetiky a vzhledu. Opečovávaný lak i další povrchové materiály déle vydrží v dobré kondici a váš vůz není ohrožen předčasným stárnutím. Pokud se auto rozhodnete po čase prodat, bude péče o něj zhodnocena v prodejní ceně a vám se zvýší pravděpodobnost výhodného prodeje.

Péče, kterou si vaše auto zaslouží

Strukturu laku auta a další povrchů je nezbytné chránit před povětrnostními vlivy – deštěm, sněhem, mrazem, ale i před UV zářením. Dále před ptačím trusem, hmyzem, různými chemikáliemi, posypovou solí. A v neposlední řadě také před mechanickým poškozením a oděrkám, například poškrábáním větvemi keřů a stromů. Tekutý nano vosk rozzáří a ochrání nejen lakované části auta, ale i plastové, gumové a chromované části, zrcadla, skla a slitiny. Lak ošetřený tekutým nano voskem se leskne, účinně odpuzuje vodu i další nečistoty, takže usnadňuje další údržbu auta.

Zkušení řidiči doporučují tekutý nano vosk všemi deseti

Výhodou tekutého nano vosku na auto je jednoduchá aplikace. Doporučený postup je následující: vosk se nastříká přímo na povrch auta nebo na hadřík, okamžitě se pečlivě rozetře a nakonec dalším suchým hadříkem rozleští. Efekt poznáte nejen okamžitě, ale také dlouhodobě. Tekutý nano vosk působí jako prevence před vznikem nových poškození laku. Lak je totiž po aplikaci tekutého nano vosku odolnější vůči mechanickému poškození, odolnější vůči UV záření, odpuzuje vodu a zabraňuje opětovnému usazování nečistot.

 

 

Nákupní košík

Přejít nahoru