Technologie Ultra Nano + karnaubský vosk

Technologie Ultra Nano + karnaubský vosk

Naše technologie

Technologie ultra nano + karnaubský vosk na auto

zajistí precizní čištění všech neporézních ( nesavých) povrchů. Jediný prostředek zároveň čistí, rozzařuje a chrání povrch. Karnaubský vosk zajistí zrcadlový lesk a zároveň chrání vůči vlivu UV záření, odpuzuje vodu a zabraňuje zpětnému usazování nečistot. Ultra Nano se snadno aplikuje a nevyžaduje oplachování vodou. Váš vůz, motocykl, karavan, domácnost, jízdní kola atd. můžete rychle a dokonale vyčistit kdykoli a kdekoli.

Složení produktu

Nasucho Ultra  Nano  obsahuje mnoho kvalitních složek, včetně Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla.

Nasucho Ultra  Nano je zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Ultra Nano dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí, leští a voskuje – přispívá ochraně životního prostředí.

Prvotřídní vzhled

V čem je karnaubský vosk tak mimořádný? Jedině unikátní složení přípravku ultra nano společně s karnaubským voskem dokáže působit s takovým efektem. Přípravky okamžitě uvolní veškeré nečistoty, včetně odolné mastnoty, stop hmyzu nebo mízy stromů. Současně však také rozjasňují pigment v barvách a dodávají povrchu zrcadlový lesk. Povrchy jsou po ošetření dlouhodobě chráněné před opětovným usazením nečistot. Ušetřete si práci a ušetřete peníze. Jediný přípravek v pár minutách vrátí vašemu vozu prvotřídní vzhled, navíc s příjemným bonusem dlouhodobého efektu.

Více informací naleznete na našich www stránkách  www.nasucho.eu

Nákupní košík

Přejít nahoru