Čištění a údržba matných povrchů

Čištění a údržba matných povrchů

Čištění a údržba matných povrchů

 

Při čištění hladkých, neporézních povrchů karoserie není problém odstranit běžné nečistoty. Místa zasažená brzdovým prachem, asfaltem, zaschlým hmyzem nebo exkrementy ptáků však vyžadují větší námahu a často i aplikaci agresivnějších činidel. Při výběru prostředku musíte opatrně volit složení, které nezpůsobí drobné mechanické oděrky, nenarušuje lak nebo nepůsobí skvrny.

 

Prostředky Nasucho v tomto směru nabízí ideální kombinaci přírodních látek. Jejich složení neobsahuje sloučeniny ropy, organická rozpouštědla ani silikony. Přesto je jejich působení okamžité a pomůže vám s minimální námahou odstranit veškerou špínu. Prostředky Nasucho se neoplachují vodou, nabízí široké využití v ošetření lakovaných částí karoserie vozu, ale výborně čistí i čelní sklo, zrcadla, palubní desku, chromové doplňky. Jediným prostředkem vyčistíte vnější části i interiér vozu, k čištěným místům se nemusíte vracet a opakovat aplikaci prostředku, ani čekat na nástup čistícího účinku.

 

Účinné složení výborně působí i na povrchu matné fólie. Nápadná tmavá nebo dokonce černá plocha zvýrazní jakýkoli nedostatek nebo nečistotu. Prostředek Nasucho si dokázal skvěle poradit i s takto náročným úkolem. Na část čistěného povrchu stačí aplikovat mechanickým rozprašovačem prostředek a speciální mikrovláknovou utěrkou jej rozetřít. Nanotechnologie uzamkne částice pylu, prachu i jiných nečistot a odvede je od povrchu. Mikrovláknová utěrka špínu zachytí. Druhou utěrkou pak stačí jemně dočistit a doleštit zbytky prostředku. Perfektní čistota, hladký sjednocený povrch jsou výsledkem pár pohybů.

 

Opakovaným používáním se efekt čištění navíc zesiluje a prodlužuje. Za dokonalou čistotou nemusíte jezdit do drahé automyčky a riskovat poškození laku nebo folie vozu. Prostředky Nasucho se neoplachují vodou, umožňují pohodlné a rychlé čistění kdekoli a kdykoli. Váš vůz můžete ošetřit venku na zahradě, na parkovacím stání před domem i v garáži. Levněji, rychleji a s dlouhodobým efektem.

 

Nákupní košík

Přejít nahoru