Sezona na dokonale zářivém stroji

Sezona na dokonale zářivém stroji

 

Nasucho cestovní balení

 

Motorka není jen koníčkem, ale životní vášní. Je snem většiny mužů a majitelé výkonných motorů s patřičnou důležitostí dbají nejen na vynikající technický stav, ale i dokonalý vzhled. Nepříznivé počasí nebo adrenalinová cesta náročným terénem se na vzhledu okamžitě podepíšou. Perfektní styl je pro aktivní jezdce těžce dosažitelnou metou. Moderní prostředky vás ale k dokonalosti můžou významně přiblížit. Perfektní lesk a dokonalá čistota můžou být chvilkovou záležitostí. S nano prostředky Nasucho zazáříte na silnicích a předvedete váš stroj v plné kráse – bez námahy, technického zázemí a zbytečných investic.

Praktické, jednoduché, rychlé

Nano prostředky Nasucho dokonale spojují perfektní výsledek s naprostou svobodou a lehkostí. Vaši motorku můžete umýt kdekoli a kdykoli – doslova. Pro aplikaci není třeba zajistit přívod vody pro oplachování, přípravky nemusíte ředit ani čekat určenou dobu na působení. Jednoduše mechanickým rozprašovačem nastříkáte na povrch, rozetřete mikrovláknovou utěrkou a druhou doleštíte. Ultra Nano nebo Profesional využijete pro čištění a leštění lakovaných částí, chromu, plastu, skel, zrcadel. Není třeba kombinovat více prostředků, utrácet za nadbytečnou zásobu chemie, řešit skladování, vzájemné působení. O skvělém působení a velmi jednoduché aplikaci prostředků Nasucho se přesvědčilo již velké množství motorkářů včetně odborníků. Odezvy jsou vždy s velmi pozitivní.

Vyčistí, vyleští a ochrání

Trojitý efekt slibuje Ultra Nano všem neporézním povrchům. Unikátní složení využívá přírodní složky včetně nejtvrdšího karnaubského vosku. Používáním neriskujete poškození laku  chemickým koktejlem ani povrch nenarušíte mechanickým poškrábáním. Nano technologie odlehčí nečistoty od povrchu a pevně je zapouzdří, speciální mikrovláknová utěrka pak veškerou špínu zachytí a odvede od povrchu. Přípravek zároveň vytváří ochranný film, který brání opětovnému usazení nečistot, prodlužuje efekt trvání dokonalé čistoty i lesku a zároveň chrání před vlivem vody i přímého UV záření. Vytahuje barevné pigmenty zpět k povrchu, rozzáří a oživí. Profesional je skvělou volbou pro čištění stop prachu, pylu, zbytků hmyzu i ptačích exkrementů. Zároveň zajistí zrcadlový lesk. Ultra nano navíc dodá ochrannou složku a garantuje mnohonásobně delší efekt.

Na krátké i dlouhé cesty

Novinkou letošní sezony je speciálně upravený set. Na podměty stálých zákazníků jsme upravili velikost balení. Prostředky Nasucho můžete využít v běžné 500 ml lahvi, toto množství s přehledem kompletně ošetří a vyleští 3 motocykly. Pro cestování je skvělou volbou praktická zmenšená varianta. Přípravek včetně dvou mikrovláknových utěrek bez problémů uložíte do prostoru pod sedlem, u nádrže nebo do boxu. I na dalekých cestách se můžete prohánět na  dokonale vyleštěné motorce. Budete skvěle připravení na jakékoli srazy nebo setkání. Zažijete sezonu v plném lesku bez starostí očištění a namáhavou údržbu.

Nákupní košík

Přejít nahoru