Stěrače stírají. A nano stěrače toho umějí ještě mnohem víc!

Stěrače stírají. A nano stěrače toho umějí ještě mnohem víc!

Stěrače stírají. A nano stěrače toho umějí ještě mnohem víc!

Inovativní technologie jsou od toho, aby nám ulehčovali život. V případě tekutých stěračů a nano stěračů se to povedlo parádně. Určitě víte, jak únavná je jízda se špinavým čelním sklem, jaký vliv to má na koncentraci a výdrž řidiče. Tekuté stěrače člověku nejen zpříjemní jízdu, ale ještě nám zjednodušují plnění spousty povinností, které nesnášíme. Například čištění špinavého nebo škrábání namrznutého skla. Nano stěrače pomáhají udržet sklo transparentní, čímž výrazně ulehčují jízdu ve špinavém a nevlídném provozu. Čistí celou plochu čelního skla (nejen tu část, kam dosáhnou mechanické stěrače) a navíc zvyšují odolnost čelního skla vůči poškrábání.

Aby bylo z auta dobře vidět

Stěrače patří k nejdůležitějším bezpečnostním prvkům v autě. Dost lidí má smůlu na klasické stěrače, lámou se, vržou, nedoléhají, přimrzají a vůbec dělají různými způsoby potíže. Další část lidí má zase problém s jejich údržbou. Zakoupení a aplikace nano stěračů pochopitelně neznamená, že můžete ty mechanické sundat nebo že se vyhnete výměně, pokud nejsou funkční. Jen je nebudete muset tolik zapínat a neustále s vodou soutěžit kdo s koho. Zejména rychlejší jízda po dálnici bude s nano stěrači opravdovou lahůdkou i v dešti.

Jak fungují nano stěrače?

Tekuté nano stěrače vytvoří na celé ploše čelního skla neviditelnou vrstvu, která aktivně odpuzuje vodu formou shlukování kapek (perlového efektu) a jejich „útěku“ stranou po dosažení rychlosti nad 60 km/h. Přes takto ošetřené sklo budete mít perfektní přehled o dění na vozovce i za silného deště nebo sněžení a ještě zabavíte děti pozorováním prchajících kapek. V období ranních námraz vám zase nano stěrače pomůžou tím, že zabrání ulpívání mrazu na skle a urychlí a usnadní váš odjezd. Sklo ošetřené nanotechnologií se také snadněji čistí, údržba vám nezabere tolik času jako předtím.

Co je důležité pohlídat před aplikací přípravku

Aplikovat tekuté stěrače na čelní sklo můžete účinně teprve poté, co čelní sklo perfektně zbavíte všech nečistot, prachu, bláta, posypových solí, ptačího trusu, žvýkaček a podobně. Na umytí můžete použít náš prostředek Basic  nebo jiný  specializovaný čistící prostředek. Po umytí by mělo následovat kompletní dočištění, odmaštění a osušení skla hadříkem, který je přímo k tomu určený.

Jak aplikovat tekuté stěrače na čelní sklo?

Vyhněte se aplikaci na přímém slunci nebo v uzavřených prostorách, dodržujte doporučené teplotní rozmezí od +5 °C do +30 °C. Množství přípravku dávkujte přesně podle návodu, podle rozměru čelního skla. Nano stěrač nastříkejte rovnoměrně na plochu skla a důkladně vyleštěte až do vysokého lesku. Produkt můžete aplikovat i na světla auta. Pro správnou účinnost nanotechnologie nechte takto ošetřené auto stát v klidu a ve výše uvedené teplotě. Vytvoření nano vrstvy trvá přibližně den. Tekuté stěrače jsou skvělým tipem na originální a užitečný dárek. S tekutými nano stěrači můžete mít radost, že prší. A můžete mít na háku, když mrzne!

Nákupní košík

Přejít nahoru