Nanohoubičky

Nanohoubičky

Nano technologie prostupuje již běžně veškeré činnosti, dokáže chránit a impregnovat textilie, kůži, vytváří ochranný povlak i na neporézních površích. Dokáže kombinovat mimořádný efekt v odstranění nečistot a pomáhá rozzářit povrchy zrcadlovým leskem. Inovativní prostředky využívají kombinaci přírodních složek a představují mimořádně účinné prostředky v pomoci s údržbou vozu, ale i domácnosti.

Perfektní čistota a lesk vozu, ale i koupelny nebo kuchyně

Nasucho představuje prostředky, které jsou založené na přírodních složkách s mimořádně silnými čistícími účinky. Jejich jednoduchá aplikace je podmíněna používáním mikrovláknové utěrky. Speciálně tkané textilní utěrky využívají hustou síť vláken, které dokáží zachytit uvolněné nečistoty, a zabránit jejich opětovnému usazení, současně pohltí přebytečné množství prostředku. Práce s utěrkou garantuje dosažení rovnoměrného rozetření přípravku a také zrcadlového lesku bez šmouh. Obklady, parapety, okna, ale i čelní skla nebo karoserii vozů můžete čistit bez zdržování a oplachování a s perfektním výsledkem.

Pohotová pomoc

Novinkou, kterou výrobce představuje jsou nyní speciálně formované nano houbičky. Nano houbičky mají buněčnou strukturu, která dokáže nahradit dvě běžné. Efektně využívá mechanismus fyzického čistění, struktura kapilárních děr vtahuje a absorbuje veškeré nečistoty. Nemusíte používat žádné čistící prostředky. Nano houbičku stačí navlhčit a lehkým stlačením nečistoty setřít.

Můžete odstranit zaschlé skvrny od jídla na stole nebo kuchyňské lince, zbavit se nevzhledných stop po mrtvém hmyzu na skle, očistit okopané špičky oblíbených tenisek, nebo perfektně vyčistit obklady v kuchyni.

Neničte si ruce

Nemusíte se bát poškrábání nebo šmouh, houbička absorbuje veškeré nečistoty bez vedlejších efektů. Houbičku můžete používat kdekoli v domácnosti, je skvělá na čištění dlaždic, kachlů, parket, plastových povrchů, skla, ale i dřeva. Dokáže si poradit i s malůvkou lihovými fixami nebo nehezkou šmouhou po obvodu vany.

Nemusíte už používat agresivní chemii, stačí vám jediná docela „obyčejná“ houbička. Její použití je jednoduché a bezpečné, do práce s úklidem se klidně mohou zapojit i děti. Nano houbičky je možné použít jednoduše všude a opakovaně!

Nákupní košík

Přejít nahoru